Albert Zoer was aanwezig op het benefietevenement in Halfweg (gemeente Staphorst). Echter, zonder paard. Op het evenement gingen regionale en topruiters aan de start voor de Stichting Downsyndroom. Zoer was aanwezig, maar kon nog niet springen.
De springruiter brak in juli zijn been, nadat hij tijdens een training van zijn paard viel. ‘Het herstel gaat langzaam,’ vertelt Zoer over zijn scheen- en kuitbeenbreuk. ‘Ik mag mijn been nu pas weer een klein beetje belasten. Waarschijnlijk waren de doktoren in het begin een beetje te optimistisch. Er schijnen toch gewoon drie maanden van herstel voor te staan. Ook als je naar de Olympische Spelen mag, kan dat blijkbaar niet sneller.’
heeeeeel herkenbaar. Ik heb een paar weken voor hem mijn arm op vergelijkbare wijze gebroken en het herstel duurt echt veel langer dan je denkt. Dat zure heb ik ook maar al te sterk.