Ook B-stalen positief getest bij Olympische Springpaarden

Moderators: Essie73, ynskek, Ladybird, Polly, Muiz, Telpeva, NadjaNadja

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Cayenne
Crazy Bird Lady en onze Berichtenkampioen!

Berichten: 114253
Geregistreerd: 08-08-03
Woonplaats: Haaren (NB)

Ook B-stalen positief getest bij Olympische Springpaarden

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 28-08-08 07:43

www.horsetalk.co.nz


De FEI heeft bevestigd dat ook de B-stalen van de vier Olympische springpaarden positief zijn getest op doping.

De vier Olympische combinaties - Bernardo Alves (Brazilie) met Chupa Chup; Christian Ahlmann (Duitsland) met Coster; Denis Lynch (Ierland) met Latinus; en Tony Andre Hansen (Noorwegen) met Camiro; bleken de verboden substantie capsaicin in het bloed te hebben. Hiermee werd het eerste bewijs dus nogmaals positief bevestigd.

Gisteren werd tot ieders verbazing ook nog eens bekend gemaakt dat het paard de Amerikaanse dressuuramazone Courtney King positief is getest op doping.

Op dit moment wordt er bewijsmateriaal verzameld van iedere ruiter, en zal er een overhoring worden gearrangeerd op 5, 6 en 7 September in Lausanne, Zwitserland.

De ruiters in kwestie mogen zelf kiezen of zij aanwezig willen zijn om zich te verdedigen. In de loop van deze dagen zal er een beslissing worden genomen over de eventuele sancties.

Denis Lynch heeft inmiddels bevestigd dat hij aanwezig zal zijn.

Verwante artikelen:


[VN] Springpaard Cöster positief getest op doping tijdens Spelen
[VN] Naast Cöster nog 3 andere paarden positief getest op doping
[VN] Olympische Springfinale gaat gewoon door
[VN] KNHS: Dopingzaak is zeer slecht voor de sport
[VN] Equiblock is de boosdoener in dopingzaak springruiters
[VN] Ahlmann draait mogelijk op voor transportkosten Spelen

[VN] Nieuwe dopingzaak OS; ditmaal Dressuur

Anoniem

Re: Ook B-stalen positief getest bij Olympische Springpaarden

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-08-08 08:31

Stelletje sukkels..

_Kimmm

Berichten: 10331
Geregistreerd: 27-03-03

Re: Ook B-stalen positief getest bij Olympische Springpaarden

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-08-08 10:22

wwat een sukkels zeg pfff..

Anoniem

Re: Ook B-stalen positief getest bij Olympische Springpaarden

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-08-08 10:24

Ik snap echt niet wat mensen bezielt doping toe te dienen. De kans dat je betrapt word is volgens mij 100%. Ben benieuwd wat er uit de verhoren komt...

frunnik
Berichten: 1810
Geregistreerd: 05-01-04

Re: Ook B-stalen positief getest bij Olympische Springpaarden

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-08-08 11:38

Tja als het een middel is waarvan op de verpakking staat dat het niet positief test tijdens dopingcontrolles. Denk dat sommige mensen totaal geen idee hebben waar ze hier over praten. Sommige dingen slaan ook nergens op. Beesten mogen bij wijze van spreken nog geen aspirientje slikken, nou sorrie hoor, maar daar gaan ze echt niet beter van lopen.

MaiMai

Berichten: 1222
Geregistreerd: 20-12-05
Woonplaats: Groningen

Re: Ook B-stalen positief getest bij Olympische Springpaarden

Link naar dit bericht Geplaatst: 30-08-08 19:02

Ik vond het eerlijk gezegd wel verdacht dat Tony Andre Hansen zo hoog eindigde. Maar hij beweert dat hij niks heeft gebruikt, ook niet Equiblock. Ben benieuwd wat er in het verhoor naar boven komt.