kwpn.nl
De KWPN-hengst Orame heeft met Jur Vrieling de 6 Bars-wedstrijd in het Franse Dinard gewonnen. Vrieling had ook de jonge Wadro’s Ulanov (Lux x Jerina ster pref prest v.Purioso) en VDL Emmerton (Emilion x Lersinaa keur pref v.Nimmerdor) meegenomen naar Dinard. Met Ulanov werd hij derde bij de jonge paarden en met VDL Emmerton werd hij zesde in de Grote Prijs. De Grote Prijs werd verreden over twee omlopen waarbij Emmerton in de eerste tegen een balk aan liep.
In Hachenburg had Willem Greve succes met City Cargo Perpetua (Lux x Cassina v.Cassini I) en Uceline (Celano x Paulien v.Koriander). Met Perpetua won hij een 1.50m-rubriek op vrijdag. Met Uceline won hij de jonge paarden-rubriek op zondag, nadat hij een dag eerder met haar al derde werd bij de jonge paarden. Wout Jan van der Schans werd met Sakita Zeldenrust (Corland x Nikita Zeldenrust sport(spr) v.Concorde) tweede in het 1.50m op zaterdag. Julia Kayser en HBC Dancing Queen, eveneens een Corland-dochter (uit Hauke ster pref prest v.Renville) werden hierin vierde en wonnen op hun beurt het 1.50m op zondag.
De Britse Gemma Paternoster en Osiris (Polydox x Zanette ster v.Lucky Boy xx) zijn tweede geworden in de Grote Prijs van het Belgische Beervelde. In de barrage die uit vijf combinaties bestond, kregen ze twee strafpunten. Het leverde hen nog altijd € 5.000,- op. Slechts één combinatie bleef foutloos in de barrage en won daarmee de hoofdprijs: de Braziliaan Pedro Veniss met Amaryliss.
Vincent Lambrecht won met Orage keur sport(spr) (Dominard x Kristin v.Rex Magna xx) het 1.40m op vrijdag en werd zevende in de Grote Prijs.