Het Nederlandse team heeft in de vijfde wedstrijd in het kader van de Samsung Super League, die op donderdagavond in Aken wordt verreden, de zesde startpositie geloot.
Het Oranje kwartet van Rob Ehrens gaat als volgt van start: Angelique Hoorn bijt met Blauwendraad's O'Brien het spits af, gevolgd door Vincent Voorn . Hij rijdt de schimmel Audi's Apapillion Armanie. Albert Zoer lijkt - gezien de goede rit op dinsdag in Aken - Okidoki weer helemaal fit te hebben en hij vertrekt als derde. Gerco Schröder is met Eurocommerce Berlin de laatste starter van het Nederlandse team, dat als leider in het algemeen klassement van start gaat.
Volgens mij gaat duitsland voor de overwinning aan de ruiters en de paarden te zien. Maar idd nederland heeft ook een sterk team. Maar ik betwijfel het of angelique geleerd heeft van het vorige seizoen. Maar ze wordt natuurlijk wel heel strak gestuurd door rob
Heb ik wat gemist van vorig seizoen? Wat heeft Angelique ook alweer uitgespookt? Op papier is het inderdaad een goed team! Ik ben benieuwd hoe Berlin het doet.
Ik moet zeggen dat ik haar andere paard ook niet geweldig vond springen gisteren. Opium van Marc Houtzager loopt daarentegen al een aantal fantastische rubrieken!