Bekend springpaard Basje naar Amerika

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Cayenne
Crazy Bird Lady en onze Berichtenkampioen!

Berichten: 114202
Geregistreerd: 08-08-03
Woonplaats: Haaren (NB)

Bekend springpaard Basje naar Amerika

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 27-06-08 18:40

http://www.galop.be/newsarticle.php?id=4959
galop.be


De geruchten deden al een tijdje de ronde... en op de vooravond van zijn vertrek kan het eindelijk worden bevestigd: Basje (Utrillo x Apache du Forest) krijgt een nieuwe eigenaar en ruiter.
En niet de eerste de beste: Basje zal voortaan in de Noord-Amerikaanse tour worden uitgebracht door de Canadese top-ruiter Ian Miller die zijn land liefst 8 maal vertegenwoordigde op de Olympische Spelen en bij ons wellicht vooral bekend is als ruiter van de legendarische Big Ben. Ian Miller volgde Basje al een tijdje en was danig onder de indruk van de kwaliteiten van de in het oog springende schimmel.

Basje was eigenlijk voorbestemd om zijn sport- en fokcarrière in België verder te zetten, maar Ian Miller trok samen met nieuwe eigenares Sue Grange uiteindelijk aan het langste eind.

We wensen Ian Miller en Sue Grange dan ook alle succes met deze fantastische schimmelhengst en zullen zijn
prestaties nauw blijven volgen. We zijn er van overtuigd dat de combinatie hoog zal eindigen in de sport. Ook willen we in het algemeen iedereen danken die heeft meegeholpen om Basje te brengen waar hij nu staat, en

in het bijzonder Koen Vereecke die met Basje dit jaar de ene podiumplaats na de andere bij elkaar sprong.

Ciao Basje, het ga je goed.