Werth en Rath dressuurkampioenen van Duitsland

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Angela

Berichten: 25693
Geregistreerd: 21-03-05
Woonplaats: Beuningen

Werth en Rath dressuurkampioenen van Duitsland

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 09-06-08 09:30

http://www.anky.nl/index.asp?page=nieuw ... 09&lang=nl
www.anky.nl

Dit weekeind hebben in het Duitse Balve de Duitse kampioenschappen plaatsgevonden. Duitsland kent nog een scheiding in mannen en vrouwen in het kampioenschap. Isabell Werth won het kampioenschap bij de dames, Matthias Alexander Rath bij de heren.

Werth werd niet zonder slag of stoot kampioen. Ze won met Warum Nicht FRH de Grand Prix overtuigend met 76,50% maar moest in de kür genoegen nemen met de achtste plaats (74,20%). De optelsom van deze percentages was toch genoeg om het Duits kampioenschap te winnen.

Rath werd tweede in de Grand Prix met de 13 jarige Sterntaler-Unicef (73,958%) en vierde (76,50%) in de kür. Daarmee was hij de beste heer in het Duits kampioenschap dat een deelname van zeven mannen kende.

Overigens was Rath tweede geworden met een zeer kleine achterstand (0,242%) op Werth indien het kampioenschap niet gesplitst was geweest. De kür werd gewonnen door Nadine Capellmann die Elvis VA naar 78,80% reed. Cappellmann werd zevende in de Grand Prix en derde in het overall klassement dames.

Klik hier voor de einduitslag dames
Klik hier voor de einduitslag heren