academybartels.nl

Imke Schellekens-Bartels en Hunter Douglas Sunrise nemen dit seizoen niet deel aan de nationale titelstrijd, begin mei in Eindhoven.
Sunrise heeft in aanloop naar de Olympische Spelen, na de wereldbekerfinale, enige tijd rust gehad. Imke en Sunrise richten zich in eerste instantie op Outdoor Gelderland en CHIO Rotterdam. Dat zijn de selectiewedstrijden voor de Spelen. Imke's commentaar: "ik vind het heel jammer om de wedstrijd aan de Karpendonkse Plas te missen, want die heeft mijn Opa ruim 50 jaar geleden opgericht, en ik ben daar ook al een keer kampioen van Nederland geworden. Maar ik heb dit jaar alle kaarten gezet op Hongkong en in overleg met Mam en Sjef Janssen heb ik een planning gemaakt met enkele rustperioden. Sunrise heeft in de afgelopen weken, na Indoor Brabant, lekker gerelaxed.
Vorige week zijn we weer met de trainingsopbouw begonnen. Ze voelt superfit aan, maar de trainingsperiode naar Eindhoven is gewoon te kort. Bovendien krijgen we na het CHIO in Rotterdam nog een aantal trainingswedstrijden, waarin we ons proefgericht op de Spelen gaan voorbereiden. Het is heel belangrijk om de laatste periode proefgericht te werken. Dat hebben we vorig jaar voor het EK ook gedaan, en dat is toen heel goed bevallen. Maar het vereist natuurlijk wel een intensieve periode van 6 juni (CDI Outdoor Gelderland) tot medio Augustus", aldus Imke.