Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
tinne84 schreef:Kunnen ze breda op een andere datum doen dan dat het niet qsamen valt met het broedseizoen???
cjb schreef:Als je bij welk evenement dan ook ver genoeg zoekt als "natuurliefhebber" kun je altijd en overal wel iets vinden om bezwaar te maken.
Die vogels zullen er best wat last van hebben. Maar moeten we dan ook stoppen met autorijden. Daarbij sneuvelen jaarlijks ook vele vogels in het verkeer. Misschien wel als ze eten aan het zoeken zijn voor de kleine.
Katinkatjuh schreef:Lucky48, ben het helemaal met je eens, ik woon redelijk dichtbij de locatie waar breda hippique gehouden wordt. Vorig jaar is het al niet doorgegaan, laat het dit jaar ook doorgaan. Als er ergens een groot feest in een tent oid is (Verzin maar wat) dan zullen de buren daar ook eventjes last van hebben. En overal zitten wel vogels, zo blijf je bezig, laat inderdaad ons paardenliefhebbers weer genieten op Breda Hippique!
CaWa schreef:Het maakt niet uit DAT ze er zitten, maar om de PERIODE (broedseizoen = belangrijk).
cjb schreef:lieve Oomens
Heb je kaartje bekeken. harstikke mooi. Maar in dat gebied van jou komen de paarden niet in. lopen hier misschien wel 100 meter vandaan. denk je nou echt dat die vogels daar van schrikken. denk eerder dat ze zich dood zouden lachen door al die akties van jullie.
ps voortaan de groene pijl wel goed zetten, misschien als je het nog eens probeert met de luchtfoto er onder. ingang is bij de boerderij.
Laat die paarden daar nou eens gewoon lopen. Heeft de gemeente breda tenminste ook weer geld over om NAC te ondersteunen. in plaats van het geld naar een advocaat te sturen