Twee duurste KWPN select salehengsten niet verkocht

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Sammie

Berichten: 71592
Geregistreerd: 04-06-03

Twee duurste KWPN select salehengsten niet verkocht

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 04-02-08 21:01

http://www.paardenfokken.nl/news/showne ... icleid=561
kwpn.nl

Naar nu blijkt, zijn de twee duurste hengsten van de KWPN Select Sale beide teruggekocht door hun eigenaren Ruud Vinken en Anton Lisman.
Tijdens de veiling maakte Vinken al bekend dat hij zijn cat.nr. 699 Amarillo had teruggekocht. "Er werden van tevoren bedragen genoemd, dat ging helemaal nergens meer over. Twee ton gaat trouwens ook nergens meer over, maar ik ben toch erg blij dat ik de hengst nog heb. Ik heb écht vertrouwen in hem. We hebben de moeder nog en enkele van haar andere nakomelingen. Er zit ook een stukje emotie bij."
Vinken had de hengst voor de veiling uit al helemaal van zijn mede-egenaar P. Wijlaars overgenomen.
Vandaag bevestigde een woordvoerder van de KSS dat ook de op één na duurste hengst cat.nr. 713 Armstrong M (UB40 x Sandro Hit) door eigenaar Lisman Stables was teruggekocht. Bij deze hengst, in 2005 het duurste veulen van de Midden-Nederland-veiling, viel de hamer op 190.000,-.

Verwant topic:
[VN] Uitslagen Hengstenkeuring KWPN van zaterdag 2 februari