Meredith Michaels-Beerbaum heeft met Shutterfly op spectaculaire wijze de wereldbeker van Stuttgart gewonnen. De nummer 1 van de wereldranglijst zette de scherpste tijd (33.34 seconden) in de barrage neer, zonder dat Shutterfly ook maar ergens in de buurt van de hindernisbalken kwam. Even ervoor had de Ierse amazone Jessica Kürten in een spectaculaire barragerit in 33.74 seconden de leiding genomen met Castle Forbes Libertina. Ook de derde plaats in de wereldbeker ging naar een amazone. De Française Eugenie Angot klokte met haar paard Ilostra Dark 35.67 seconden. Daarbij bleef de vrouwelijke input in de wedstrijd in de Schleyer Halle niet, want de voor Portugal rijdende Braziliaanse Luciana Diniz (Son of Marco) en Judy-Ann Melchior (Levisto Z) werden in de barrage vijfd en zevende. Onder de twaalf deelnemers in de barrage waren geen Nederlanders. Albert Zoer (Okidoki), Leon Thijssen (Nairobi) en Vincent Voorn (Gestion Priamus Z) gingen in de eerste ronde elk eenmaal in de fout en mochten nog voordat de wedstrijd beslist werd hun paarden naar stal brengen.
Jaa ik heb het gezien! Er waren veel foutlozen zeg, er waren er wel 14 foutloos. Terwijl er in de barrage niet veel foutloos waren. Meredith was echt goed zeg! Wel jammer dat er geen Nederlanders foutloos waren.
Aargh.. nu baal ik nog meer. Ik was lekker springen aan het kijken. Tot mijn broer me ruw agter de tv weghaalde. :'( I'ts nog easy to be the only one who love horses