Ezel verdedigt zichzelf in rechtszaak

Moderators: NadjaNadja, Essie73, Polly, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Liezel1
Berichten: 14963
Geregistreerd: 20-10-04

Ezel verdedigt zichzelf in rechtszaak

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 19-04-07 15:48

Ezel verdedigt zichzelf in rechtszaak
Uitgegeven: 19 april 2007 13:25
Laatst gewijzigd: 19 april 2007 13:26

AMSTERDAM - Na een aanklacht dat zijn ezel voor te veel geluidsoverlast zorgde, riep advocaat Gregory Shamoun uit het Amerikaanse Dallas wel een heel bijzondere getuige op: Buddy de ezel zelf.

Buddy verscheen woensdag in de rechtszaal en presenteerde zich daar aan de rechter en de jury als een toonbeeld van rust en welgemanierdheid, in de verste verte niet als de schreeuwlelijk die hij heette te zijn.

Overlast

Buddy's eigenaar was in conflict geraakt met een buurman over een schuurtje dat hij in zijn achtertuin wilde laten bouwen. De buurman, die over het schuurtje zijn beklag had gedaan bij de gemeente, beweerde dat Shamoun Buddy van zijn boerderij naar de stad had gehaald om hem voor zijn protest te laten boeten. De ezel zorgde met zijn gebalk, maar ook met zijn mesthopen voor grote overlast, zo stelde de buurman.

Ondanks Buddy's optreden kwam het in de zaak niet tot een uitspraak: de buren hadden het conflict tijdens het juryberaad onderling al opgelost. Hoe is niet bekend
.

bron: http://www.nu.nl

Matsjo

Berichten: 654
Geregistreerd: 01-10-06

Re: Ezel verdedigt zichzelf in rechtszaak

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-04-07 16:10

Hahahhahaha Haha!

Farouche

Berichten: 10385
Geregistreerd: 15-08-04
Woonplaats: Noord-Holland

Re: Ezel verdedigt zichzelf in rechtszaak

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-04-07 16:49

haha, wel grappig bedacht Clown

blauw00gje

Berichten: 12547
Geregistreerd: 26-11-05
Woonplaats: Veldhoven

Re: Ezel verdedigt zichzelf in rechtszaak

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-04-07 16:50

Haha hier kan ik best wel om lachen eigenlijk Tong uitsteken