bron: http://www.jumpingindoormaastricht.nl/
Werth en haar 10-jarige ruin Warum Nicht FRH kregen van de jury een hoge waardering, 81,3 %. Ze bleef daarmee de Nederlandse Imke Schellekens-Bartels met bijna twee procent voor. De Nederlandse kreeg een waardering voor haar kür van 79,5 % en was daar uitermate tevreden mee. “De kür liep uitstekend. Het ging allemaal erg soepel en ik ben enorm tevreden over het resultaat”, aldus Imke Schellekens-Bartels, die met Sunrise in de ring kwam.
De derde plaats ging ook naar een Nederlandse deelnemer, Edward Gal. Hij was blij met de derde plek. “Begin deze week werd mijn toppaard naar Amerika verkocht en wanneer je dan toch nog derde wordt in een wereldbekerwedstrijd, dan mag je erg tevreden zijn.”
Met Group 4 Securicor IPS Gribaldi, kreeg Gal een waardering van 77,15 %, een resultaat waar hij erg tevreden mee was.
In de tussenstand van de wereldbeker dressuur gaat bij de Western European League, na twee wedstrijden, de Duitse amazone Ellen Schulten-Baumer aan de leiding. Zij werd zaterdagmiddag in Maastricht zevende.
Beste Nederlander in de tussenstand is Laurens van Lieren op de derde plaats. In Maastricht werd Van Lieren vierde.
Winnares Isabell Werth staat met één resultaat op de gedeelde zesde plaats.
Uitslagen staan ook op deze site.
En volgens de deze bron: www.KWPN.nl
KWPN-hengst G4S IPS Gribaldi in kijker 25-11-2006
Isabell Werth krijgt al kerstcadeautje
In het Mecc in Maastricht maakte Group 4 Security IPS Gribaldi zijn debuut als eerste paard van Edward Gal in het Wereldbeker circuit. Met een derde plaats en 77.15% was Gal uitermate tevreden over de prestatie van de KWPN goedgekeurde hengst.
Gribaldi toonde zich een waardige opvolger van Lingh, die zoals bekend afgelopen maandag naar de Verenigde Staten vertrok. Gribaldi ging lichtvoetig en mooi gedragen en danste op de tonen van de trance-muziek en het mooie Era-intro waar Lingh zo beroemd mee is geworden.
Isabell Werth kreeg eindelijk een overwinning in de Kür in Nederland. Haar eerste. “Ik had het als kerstcadeautje gevraagd….en nu heb ik het al!”, grapte Isabell na afloop, daarbij Sjef bedankend voor zijn medewerking...
Voor Warum Nicht FRH was het de eerste wedstrijd weer na zijn blessure voor de WEG in Aken. “Hannes” liet weer zijn oude vorm zien en behaalde een score van 81,30%.
Nederlands kampioene Imke Schellekens-Bartels werd met Sunrise tweede met 79,50% en won de extra prijs voor de beste Nederlandse amazone. Met een goede kür, beloond met 74.80%, werd Laurens van Lieren met Hexagons Ollright vierde.
(CvA, overname zonder bronvermelding niet toegestaan)
<<<