Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly



) maar die mag dus niet volgens de FEI wedstrijden lopen in bepaalde wedstrijden
Is oneerlijk tegen de kleinere pony's, die eerlijk zijn opgemeten. liannes schreef:en terecht dat ze dit doen,
wij hadden een merrie verkocht, die op de keuring op 161 cm was gemeten,als 3 jarige. en later liep ze mee in de klasse e'ponys, rara


maartjuh schreef:Maar niet alleen internationaal gebeurt het, je ziet het overal. Wij hebben ook zo'n "meter" in de buurt, die opschrijft wat je wil. 5 cm groter? geen probleem..
Mijn pony is als D- maatje gekocht en bij de meting daarna (die naar mijn idee niet helemaal klopte) een C- pony geworden.
TeeGee schreef:Eindelijk! Er wordt veel te veel gesjoemeld met D ponies. Vind dat de meters hier ook op aangesproken moeten worden!
Die kinderen willen geen paarden starten.. Hier in de buurt heb je 'e-pony's' van 1.60
Noukie schreef:in nederland lopen er ook zat FEI die toch echt wel wat groter dan 1.48 zijn.. laten we niet schijnheilig gaan doen alsof de nederlandse pony's die internationaal lopen allemaal wel netjes gemeten zijn..
MyWishMax schreef:
ook heel veel emt de e pony'sDie kinderen willen geen paarden starten.. Hier in de buurt heb je 'e-pony's' van 1.60
Kom ik daar met onze 1.52 m
nina62 schreef:Noukie schreef:in nederland lopen er ook zat FEI die toch echt wel wat groter dan 1.48 zijn.. laten we niet schijnheilig gaan doen alsof de nederlandse pony's die internationaal lopen allemaal wel netjes gemeten zijn..
maar geen pony's die 10 cm. te groot zijn.
Dressuur is nog minder erg 