Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
Citaat:Dat is niet echt leuk! een meisje die ik ken haar paard was ook uitgebroken maar dat paard was ook tegen een auto aangeknald. dat paard het het niet overleefd.
ze hebben nog geluk
KimS schreef:hey
ik weet welke paarden het zijn, die eigenaar zit bij me in de club. Het 4jarige paard was uit zijn weide uitgebroken, naar een ander paard. En samen waren ze ook uitgebroken en de weg op gerend. Die 4 jaar is vrij zwaar gewond en staat nog in de dierenkliniek van Moerbeke.
xxx
Sjoert schreef:http://www.pzc.nl/regioportal/PZC/1,147 ... 4_,00.html
pzc.nl
Hele bericht vanwege inlogservice:
SINT-GILLIS-WAAS - De politie van Stekene en Sint-Gillis-Waas moest gisterochtend na verschillende meldingen uitrukken voor een niet alledaagse klus. Twee paarden waren uitgebroken in de omgeving van de parallelweg van de Expresweg. In de Kluizendijkstraat in Sint-Gillis-Waas liep één van de paarden plots de rijbaan op. Een automobilist kon de viervoeter niet meer ontwijken. Bij de aanrijding die volgde, raakte het paard lichtgewond. Na enige tijd kregen de agenten de paarden te pakken.
De eigenaar, die in de tussentijd op de hoogte gebracht was, bracht zijn dieren terug naar de wei.
Sorane schreef:Dus jullie zetten je paard ook in een weide zonder even te kijken of het dier daar wel veilig staat?
Dat gebeurd namelijk wel, anders neemt zo'n dier de benen niet.
Als je je paard maar klakkeloos in een weiland gooit zonder de omheining te controlleren dan denk je niet genoeg om het welzijn van je paard en andere mensen.