We zitten nu zelf ook in onrust thuis.
We kennen alle mensen die daar werken en die het bedrijf heeft gestart is een vriend van me vader en mijn suikeroompje.
Er zijn 3 gewonden.
1 is naar groningen ziekenhuis gebracht en 2 met trauma helicopter.
1 is er vermist.
We willen zelf graag weten wie er vermist is.
Ik hoop zo dat die nog leeft
Citaat:
Mogelijk dode bij explosie in Borne
BORNE - Door een hevige brand bij garage Diepenmaat aan de Grotestraat in Borne wordt een persoon vermist en zijn zeker twee gewonden gevallen. In de werkplaats van het bedrijf deed zich woensdag omstreeks 14.45 uur een explosie voor.
Volgens de politie is de brand inmiddels onder controle en bestaat er geen gevaar meer voor het tankstation voor het pand. De omgeving is in een straal van honderd meter ontruimd. Een van de gewonden is per traumahelikopter naar het ziekenhuis vervoerd.
In de werkplaats van het bedrijf waren enkele monteurs aan het werk, onder wie de vermiste. De vonken sloegen over naar de showroom.
De brandweer rukte met groot materieel uit om te voorkomen dat de aangrenzende benzinepomp vlam vatte.
De afslag vanaf de A1 naar Borne werd tijdelijk afgesloten voor het verkeer, evenals de rondweg van Hengelo naar Almelo ter hoogte van Borne.
Bron: Tubantia
Me vader moet zo eerst naar begravenis, en daarna gaat hij naar een kennis in Borne om te kijken of die al meer weet. Maar we vallen de familie nu niet lastig ermee.