LA CORUNA (ANP) - Wim Schröder heeft bij het concours hippique van La Coruña de GP Telefonica gewonnen. De springruiter uit Tubbergen bleef met zijn paard Eurocommerce Montreal in beide manches foutloos. De Nederlandse combinatie was in de tweede omloop iets sneller dan de Fransman Michel Robert.
Schröder verdiende met zijn zege 60.000 euro. Robert, die slechts zevenhonderdste van een seconde langzamer was, kreeg 45 mille.
Wout-Jan van der Schans is bij het concours hippique van Frankfurt met zijn paard Atlantic eerste geworden in de GP van Hessen. De springruiter uit Lunteren moest op het ereplatform de Duitser Christian Ahlmann naast zich dulden. Beiden bleven ook in de barrage foutloos en finishten in precies dezelfde tijd van 36,14 seconden.