[CH] Vrouw komt om na ongeval met paard

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Nieuwsredactie

Berichten: 17570
Geregistreerd: 20-04-16

[CH] Vrouw komt om na ongeval met paard

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : Gisteren, 19:14

Bokt Nieuwsredactie
Buitenland

Afbeelding ter illustratie. Foto: Renate Zuidema Fotografie


In het Zwitserse Ollon is afgelopen woensdag een 22-jarige vrouw om het leven gekomen na een ernstig ongeval met een paard.


Op hol
De jonge vrouw liep met haar paard langs een weg toen het dier om nog onbekende reden plots op hol sloeg. Tijdens het incident raakte het halstertouw om haar nek gewikkeld, waardoor ze werd meegesleurd.

Volgens de eerste bevindingen sleurde het paard de vrouw enkele honderden meters mee. Hulpdiensten kwamen snel ter plaatse en probeerden het slachtoffer te reanimeren, maar haar verwondingen bleken te ernstig. De vrouw overleed ter plaatse.

De autoriteiten in het kanton Vaud hebben een onderzoek ingesteld naar de exacte toedracht van het incident.




Gebruikte bronnen:

Selina

Berichten: 16293
Geregistreerd: 20-10-13
Woonplaats: Veenendaal

Re: [CH] Vrouw komt om na ongeval met paard

Link naar dit bericht Geplaatst: Gisteren, 19:20

Wat een gruwelijke dood ..

mala26

Berichten: 5326
Geregistreerd: 05-02-13

Link naar dit bericht Geplaatst: Gisteren, 20:48

Selina schreef:
Wat een gruwelijke dood ..


Nou zeg dat wel.

Maflinger_S
Berichten: 12784
Geregistreerd: 01-07-08

Re: [CH] Vrouw komt om na ongeval met paard

Link naar dit bericht Geplaatst: Gisteren, 22:27

Gatver, die is dus gewoon gewurgd. Wat een raar ongeval, dat verzin je toch niet. Vreselijk om zo een naaste te verliezen.

Bokt90
Berichten: 21
Geregistreerd: 03-01-24

Re: [CH] Vrouw komt om na ongeval met paard

Link naar dit bericht Geplaatst: Vandaag, 10:31

Wat een vreselijk ongeluk, echt triest om te lezen. Het laat maar weer zien hoe belangrijk het is om veilig met paarden om te gaan.

Monique1963

Berichten: 11586
Geregistreerd: 14-03-17
Woonplaats: Frankrijk, Gers

Re: [CH] Vrouw komt om na ongeval met paard

Link naar dit bericht Geplaatst: Vandaag, 16:58

O mèn hoeveel pech kun je hebben. Erg verdrietig dit.

pateeke
Berichten: 2806
Geregistreerd: 12-05-06

Link naar dit bericht Geplaatst: Vandaag, 18:06

Brrr - vreselijk.
Het laat inderdaad zien hoe belangrijk het is om veiligheid altijd voorop te laten gaan (hoewel we natuurlijk niet precies weten hoe dit gebeurd is) en niet te denken 'ach, er gebeurt toch niets'.

Hoe verschrikkelijk het ook is dat de vrouw het niet gehaald heeft, denk ik dat het ergens misschien toch ook maar "goed" is voor haar. De verwondingen zullen inderdaad wel zwaar geweest zijn met zo'n incident.

OleJon
Berichten: 3039
Geregistreerd: 04-07-14

Re: [CH] Vrouw komt om na ongeval met paard

Link naar dit bericht Geplaatst: Vandaag, 19:19

Verschrikkelijk