Sport
De belangstelling voor deelname aan de Indoor Dronten is dit jaar enorm. Binnen drie uur na het openen van de inschrijvingen zat het paardensportevenement volledig vol. Er zat volgens de organisatie niks anders op dan mensen op een wachtlijst te zetten voor het paardensportevenement.
Peter Rinkel van de organisatie is trots dat het evenement zo populair is. Tussen dinsdag en zaterdag zullen er ongeveer 1200 starts te zien zijn in Hippisch Centrum Flevodrome aan de Wisentweg. Er is dit jaar zelfs een extra dag toegevoegd aan het evenement.
Nieuw dit jaar is een springwedstrijd voor pony's. Lieke Holtslag (11) zegt: "Heel leuk, want normaal kijk ik altijd en dan denk ik het zou leuk zijn als ik ook mee kan doen". En dat kan dit jaar dus. Lieke komt samen met haar pony Feline in actie op donderdagavond. Rinkel wil de jeugd graag betrekken bij Indoor Dronten. "Dat is belangrijk voor de toekomst", zegt de organisator.
Het hoofdprogramma is vrijdag met de 'Grote Prijs'. Dan komen topsporters als Marc Houtzager in actie. De ruiter uit Drenthe deed meerdere keren mee aan de Olympische Spelen. Rinkel zegt dat toppers als Houtzager extra veel publiek naar de hal trekt.
Daarnaast geeft nog een aantal andere ruiters en amazones uit de nationale top acte de presence in Dronten. Rinkel vindt het prachtig dat zoveel paardensporters Indoor Dronten in de agenda hebben gezet.
Indoor Dronten trekt jaarlijks veel bezoekers en is uitgegroeid tot een van de grotere indoor paardensportevenementen in de regio. Het evenement in het Flevodrome is vrij toegankelijk voor publiek.