CK25: Dame (Hilbrand 525) kampioen merrieveulens

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Nieuwsredactie

Berichten: 16743
Geregistreerd: 20-04-16

CK25: Dame (Hilbrand 525) kampioen merrieveulens

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : Gisteren, 16:26

KFPS
Fokkerij

Auwert 514. Foto: Marlies Trap Fotografie



Het kampioenschap bij de merrieveulens op de Centrale Keuring op donderdag 11 september is toegewezen aan Dame ût de Grachten (Hilbrand 525 x Auwert 514). Juryleden Jolanda Slootjes, Ellen van Gastel en Wieneke Waaijer-Blom kozen Faya fan Dulve (Jeppe 537 x Boet 516) als reservekampioen.


Dame ook beste veulen uit vb-merrie
Dame, van Michel Schothorst en Diana Baumann uit Soest draafde met veel front, zelfhouding en lichtvoetigheid naar het kampioenschap. Dame kreeg ook de onderscheiding voor het beste veulen uit een stb- of veulenboekmerrie. Een prijs die dit jaar voor de laatste keer wordt uitgereikt.
Het reservekampioenschap ging naar Faya fan Dulve (Jeppe 537 x Boet 516), gefokt en in eigendom van Gabriëlle van Tilborg, die zich ook als een ware koningin door de baan bewoog, rondje na rondje elegant en fraai dravend.

De kampioenskeuring kende negen kandidaten waarbij Jeppe 537, net als bij de hengstveulens, zijn stempel drukte, hij leverde vier dochters voor de kampioenskeuring.