Eén dressuurhengst verlaat KWPN-centrum

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Antwoord op onderwerpPlaats een reactie
 
 
Nieuwsredactie

Berichten: 17309
Geregistreerd: 20-04-16

Eén dressuurhengst verlaat KWPN-centrum

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 05-03-25 17:00

KWPN
Fokkerij

Charlotte Fry met Kjento. Foto: Aniek Molenaar Fotografie



De hengstenkeuringscommissies springen en dressuur kwamen vandaag naar Ermelo om de hengsten te beoordelen in het verrichtingsonderzoek. Van één dressuurhengst is het onderzoek beëindigd.

De dressuurhengsten zijn voor de eerste keer beoordeeld onder de amazone Lisanne der Nederlanden. Na de beoordeling en gesprekken met de eigenaren is besloten het onderzoek voor de Kjento-zoon Rishano Fornaio te beëindigen.


Progressie
De acht springhengsten zijn in groepjes van twee beoordeeld en met een aantal aanwezige eigenaren zijn de bevindingen van de commissie gedeeld. “Diverse hengsten tonen duidelijk progressie, terwijl andere juist nog wat meer ontwikkeling kunnen doormaken op bepaalde punten. Dit is gecommuniceerd met de eigenaren en we gaan zien hoe ze het de komende week gaan doen. Aanstaande vrijdag worden de hengsten getraind onder toeziend oog van commissielid Eric van der Vleuten, en dan zal er volgende week dinsdag weer een officiële beoordeling plaatsvinden”, aldus senior-inspecteur Henk Dirksen namens de commissie springen.

Informatie verrichtingsonderzoek

Wil je contact opnemen met de Nieuwsredactie, omdat je bijvoorbeeld een nieuwstip of een vraag hebt? Stuur ons dan een PB!
Spot je een foutje in een nieuwsbericht of heb je feedback voor de NR? Dat kun je in dit topic achterlaten.


Antwoord op onderwerpPlaats een reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Piekosjj en 41 bezoekers