Domien Michiels blikt bij rentree Mechelen terug op inspirerend jaar

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Antwoord op onderwerpPlaats een reactie
 
 
JPitty
Lid Nieuwsredactie

Berichten: 32433
Geregistreerd: 01-06-10
Woonplaats: Zwolle

Domien Michiels blikt bij rentree Mechelen terug op inspirerend jaar

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 30-12-24 16:56

Eurodressage
Sport

Domien Michiels en Intermezzo van het Meerdaalhof in 2023. Foto: Marlies Trap Fotografie


Domien Michiels, die namens team België uitkwam op de Olympische Spelen, reed in Mechelen zijn eerste wedstrijd sinds Parijs. De lange pauze is het gevolg van een schouderblessure die hem aan de kant hield.

Michiels en de 16-jarige Belgische warmbloed Intermezzo van het Meerdaalhof (Gribaldi x Balzflug) van Marc Steeno hadden een geweldig seizoen in 2024. In februari schreef Domien geschiedenis door de eerste Belg ooit te worden die een wereldbekerkwalificatie wist te winnen. Hij deed dit in Gothenburg. Bij de Olympische Spelen in Parijs reed hij twee persoonlijke recordscores. Ook hielp hij het team van ruiters om op een voor België historische vijfde plaats te eindigen tijdens de Spelen.

Het complete artikel lees je op Eurodressage. Dit is wel in het Engels geschreven.


Afbeelding

Ik hunker naar vriendschap, wil graag geborgen zijn. Ik deel in jouw blijdschap en ook als er zorgen zijn. Maar vraag niet mijn leven, dat kan ik jou niet geven. Mijn leven is van mij! Van mij! Pia Douwes - Elisabeth - Mijn leven is van mij!
&if=1


Antwoord op onderwerpPlaats een reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: assebassie, Baidu, ComscoreBot, diemth, DotBot, grace1989, henshem, Jorex, Pjotar en 37 bezoekers