Algemeen

Tijdens de Hengstenkeuring 2025 zijn er op donderdagavond 9 en vrijdagavond 10 januari 2025 twee fantastische showavonden: Royal Friesian Live! Onze gastvrouw deze avond is Samantha Steenwijk. Ook René Froger is erbij om de feestvreugde te verhogen, en Santi Serra gaat met zijn paarden bijzondere vrijheidsdressuur laten zien. Voor KFPS-leden zijn de kaarten exclusief vanaf maandag 7 oktober 12.00 uur te koop.
Een show als vanouds
Het belooft weer een showspektakel als vanouds te worden, een show met Friese paarden. Een show van twee keer vijftig minuten – onderbroken door een pauze van een half uur – met de combinatie van fantastische muziek en adembenemende paardenacts. Een show met muzikale toppers die begeleid gaan worden door Eric van Tijn en zijn band, onder andere bekend van de Passion. Het KFPS zorgt in samenwerking met Stichting Faderpaard ieder jaar voor fantastische showavonden. Een terugkerend thema in deze show is Noord-Amerika. De dochtervereniging van het KFPS – The Friesian Horse Assocation of North Amerika (FHANA) – bestaat ruim 40 jaar en dat wordt in diverse shownummers gevierd.
Onvergetelijk en niet te missen
Een keur aan bekende artiesten – ook uit de eigen geledingen – zal de avond vullen onder leiding van zangeres Samantha die het publiek gaat begeleiden. Met haar hart vol van Friese paarden gaat dat nog bijzondere momenten opleveren. En dan komt ook René Froger daar nog bij. Hij geniet bekendheid met de jaarlijkse concertreeks Toppers in Concert, met Gerard Joling, Jeroen van der Boom en Jan Smit. Eens kijken of René het WTC op zijn kop kan zetten. We beloven u een heerlijk ontspannen en onvergetelijke avond. Een avond die u niet wilt missen.