CAI Piber: Glenn Geerts wint nipt in Piber, Oostenrijk

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Antwoord op onderwerpPlaats een reactie
 
 
Nieuwsredactie

Berichten: 16379
Geregistreerd: 20-04-16

CAI Piber: Glenn Geerts wint nipt in Piber, Oostenrijk

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 18-08-24 18:07

Hoefnet
Sport

Glenn Geerts. Foto: Ros Fotografie


Met minder dan één strafpunt verschil heeft de Belg Glenn Geerts de internationale menwedstrijd van Piber op zijn naam gezet. Na het pittige vaardigheidsparcours bleek hij de achterstand op Boyd Exell, die niet met zijn 'zwarte' span maar met de vossen aanwezig was, weggewerkt te hebben.

Het parcours bleek voor de deelnemers niet foutloos te rijden; de combinatie tussen foutloos tussen de poorten door en de tijd was te lastig. De Oostenrijker Christian Schlögelhofer zette als eerste een resultaat (één bal en 4,92 strafpunten aan tijd, in totaal 7,92 strafpunten) neer, waarop de tweede helft van het deelnemersveld zich kon richten. Daar kwam alleen Fredrik Persson uit Zweden aan: hij won de vaardigheid met twee afgeworpen ballen en een ieniemienie-beetje tijd (6 + 0.59).

De Belg Glenn Geerts liet alle ballen liggen, maar had meer tijd nodig en werd derde in dit onderdeel (8.88). Klassementsleider na twee onderdelen Boyd Exell reed zich met zijn vossen naar 16,28 strafpunten, waardoor Glenn de winnaar van het CAI Piber werd. Fredrik Persson behaalde het brons.

Klik hier voor alle resultaten.

Wil je contact opnemen met de Nieuwsredactie, omdat je bijvoorbeeld een nieuwstip of een vraag hebt? Stuur ons dan een PB!
Spot je een foutje in een nieuwsbericht of heb je feedback voor de NR? Dat kun je in dit topic achterlaten.


Antwoord op onderwerpPlaats een reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 10 bezoekers