Nette scores tijdens Subli Competitie Jonge Dressuurpaarden in Exloo

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Antwoord op onderwerpPlaats een reactie
 
 
Nieuwsredactie

Berichten: 15897
Geregistreerd: 20-04-16

Nette scores tijdens Subli Competitie Jonge Dressuurpaarden in Exloo

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 30-07-24 15:00

Persbericht Subli
Sport

Afbeelding
Svenja Grimm hier met Kadiene - Pavo Cup 2021. Foto: Aniek Molenaar Fotografie

Op vrijdag 26 juli stond tijdens het dressuurconcours in Exloo ook een competitiewedstrijd van de Subli Competitie voor Jonge Dressuurpaarden op het programma. De rubriek voor vierjarigen werd met ruime voorsprong gewonnen door Ineke van Adrichem en haar paard Presto. Bij de vijfjarigen domineerde amazone Svenja Grimm die met Dom Perignon en Best Secret op respectievelijk de eerste en tweede plaats eindigde.

In de rubriek voor vierjarige dressuurpaarden in Exloo kwamen 11 deelnemers aan de start. Juryleden Ellen van den Berg en Jolanda de Nekker waren zeer te spreken over de mooie kopgroep. Jurylid Ellen vertelt: “We hebben een aantal zeer fijne combinaties gezien die netjes werden voorgesteld, met name in de top van het klassement. Ineke van Adrichem kwam met haar paard Presto als eerste de ring binnen en zij liet direct een goede indruk achter. Ze reed een mooie harmonieuze proef met een sterke stap. Voor de volgende keer zou ze er alleen iets meer aan blijven mogen rijden. Maar alsnog een goede score van 79,00% en een duidelijke overwinning. Ook het paard Preston van Wendy Kuiken die als tweede eindigde liet een goede stap zien. Een erg leuk paard, hij zou alleen iets meer naar de hand toe gereden mogen worden. Dat geldt ook voor de nummer drie Ilse van Cranenbroek met ChemXpro Prestwick. Zeker een leuk paard met potentie voor de toekomst, maar hij mag zich nog wat verder ontwikkelen.”


Vijfjarigen
In de rubriek voor vijfjarigen deden vijf deelnemers mee. De combinaties werden in de rijbaan beoordeeld door juryleden E.C Beijer en J. F. Sijp. Er was één amazone die deze rubriek domineerde en dat was de Chileense Svenja Grimm die ieder jaar gedurende het zomerseizoen naar Nederland komt om hier wedstrijden te rijden. In Exloo pakte ze zowel de overwinning met het paard Dom Perignon met een score van ruim 81% maar werd ze met haar andere topper Best Secret ook tweede met een mooie puntenaantal van ruim 78%. De derde plek was voor Ingrid Gerritsen die haar paard Oliver Twist naar een totaal van 73,720% reed.


Uitslag Subli Competitie voor Jonge Dressuurpaarden Exloo 26 juli 2024
Vierjarigen
  • 1 Ineke van Adrichem, Presto, 79,000%
  • 2 Wendy Kuiken, Preston SB, 75,000%
  • 3 Ilse v. Cranenbroek, ChemXpro Prestwick, 71,600%

Vijfjarigen
  • 1 Svenja Grimm Dom Perignon, 81,080%
  • 2 Svenja Grimm Best Secret, 78,080%
  • 3 Ingrid Gerritsen Oliver Twist, 73,720%


Subli Competitie 2024
De volgende selectiewedstrijd van de Subli Competitie voor Jonge Dressuurpaarden zal plaatsvinden op 1 september in Tolbert. Kijk voor de complete agenda en de tussenstand van de Subli Competitie op https://subli.nl/competitie-jonge-dressuurpaarden.

Wil je contact opnemen met de Nieuwsredactie, omdat je bijvoorbeeld een nieuwstip of een vraag hebt? Stuur ons dan een PB!
Spot je een foutje in een nieuwsbericht of heb je feedback voor de NR? Dat kun je in dit topic achterlaten.


Antwoord op onderwerpPlaats een reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Amazonbot en 6 bezoekers