Overtuigend goud voor Children op EK Dressuur

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Antwoord op onderwerpPlaats een reactie
 
 
Nieuwsredactie

Berichten: 15881
Geregistreerd: 20-04-16

Overtuigend goud voor Children op EK Dressuur

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 27-07-24 20:31

KNHS
Sport

Afbeelding
Britt Kikkert-van der Linde en Jerenzo texel - NK Dressuur 2024. Foto: MamaMiesje

Het Nederlandse Childrenteam kwam, zag en overwon op het Europees Kampioenschap Dressuur in het Belgische Opglabbeek. Met louter topscores weerhield niemand het team van Loes Corsel van de gouden medaille. Esmae Niessen en Dadona Diva verpletterde alle concurrentie en scoorde 83.225%.

“Dit is fantastisch, echt heel gaaf”, klonk het in koor tijdens de persconferentie. Voor debuterend bondscoach Loes Corsel kon het niet beter. “We hebben een mooie voorbereiding gehad. Ik vond dat ze, ook in de observaties, allemaal fantastisch gepresteerd hebben. Het laatste trainingskamp ging heel goed. Dus ik wist dat we hele goede paarden hadden en hele goede ruiters, dus ik had er heel erg op gehoopt dat het zo zou gaan, en het ging zo. Ik ben een gelukkige bondscoach want ik heb heel veel goede privétrainers naast mij, een hele goede collega en dan nog eens de eigenaren die deze jonge ruiters de beschikking geven over deze fantastische paarden. Daar ben ik heel blij mee”, aldus Loes Corsel.


IJzersterk gereden
Gisteren kwamen de eerste twee amazones al aan de start en dat deden zij ijzersterk. De proef van Felyne Boschloo-Karsijns en Heavens Voice werd beloond met een score van 79.334%, dit bleek uiteindelijk het wegstreepresultaat, wat alleen maar de kwaliteit van deze dames onderstreept. Voor Floor Kulik en Dutch Dandy D.J. was het resultaat 79.650%, en individueel een vijfde plaats. Vandaag kwamen Britt Kikkert-Van Der Linde aan de start met Jerenzo Texel, zij stuurde haar paard naar 80.559% en individueel een derde plaats. Met bijna twee procent verschil met de nummer twee, liet Esmae Niessen zien onverslaanbaar te zijn. Zij reed de megascore van 83.225% bijeen met haar Dadona Diva.


Podium
Met een totaalscore van 243.434% was het goud vanmiddag voor Nederland. Duitsland volgde op 232.001% en won daarmee het zilver. Het brons was voor Italië met een eindscore van 223.993%. De beste drie amazones van Nederland komen morgen nogmaals in actie, ditmaal om de individuele medailles.


Uitslag:
  • Goud Nederland – 243.434%
    1. Esmae Niessen (Hulsberg) – Dadona Diva: 83.225%
    3. Britt Kikkert-Van Der Linde (De Cocksdorp) – Jerenzo Texel: 80.559%
    5. Floor Kulik (Oude-Tonge) – Dutch Dandy D.J.: 79.650%
    6. Fylene Boschloo-Karsijns (Beekbergen) – Heavens Voice: 79.334%
  • Zilver Duitsland – 232.001%
  • Brons Italië – 223.993%

Wil je contact opnemen met de Nieuwsredactie, omdat je bijvoorbeeld een nieuwstip of een vraag hebt? Stuur ons dan een PB!
Spot je een foutje in een nieuwsbericht of heb je feedback voor de NR? Dat kun je in dit topic achterlaten.


Bonnelover

Berichten: 1623
Geregistreerd: 11-11-03
Woonplaats: Noord Nederland

Re: Overtuigend goud voor Children op EK Dressuur

Link naar dit bericht Geplaatst: 27-07-24 22:17

TOP, TOP, TOP!! Met topvrouw,amazone, instructeur, paardenvrouw en lieve Loes Corsel. Paar jaar geleden al gezegd dat ik haar dit wel zag doen. En dan met zo'n mooi resultaat.

Antwoord op onderwerpPlaats een reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: LDRD, Maeve, Neon, Paardennamen, petje86, RianneH, Tabbladen, Typhoon en 10 bezoekers