Pony Violetta belandt in zwembad

Moderators: Essie73, ynskek, Ladybird, Polly, Muiz, Telpeva, NadjaNadja

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Nieuwsredactie

Berichten: 16582
Geregistreerd: 20-04-16

Pony Violetta belandt in zwembad

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 21-06-24 18:54

Bokt Nieuwsredactie
Algemeen

Afbeelding
Afbeelding ter illustratie. Dit is niet de pony uit het artikel. Foto: Marlies Trap Fotografie


In de nacht van maandag op dinsdag moest de brandweer in actie komen om een pony te redden uit een zwembad. Pony Violetta was uitgebroken op de Kattelinnestraat, vlakbij Vijfhuizen in Erpe en terecht gekomen in het zwembad achter de woning.

De eigenaren van Violetta hoorde geluiden en toen ze gingen kijken, vonden ze de pony in het zwembad. Ze had duidelijk moeite om haar hoofd boven water te houden, maar gelukkig hebben de eigenaren haar daarmee geholpen. Na een belletje naar de brandweer kwamen ze met twee man sterk om de pony uit het water te halen. Violetta weegt 200 kilogram, maar het lukte de brandweermannen om haar op het droge te trekken.

De pony heeft er gelukkig niets aan overgehouden en staat bij te komen in een droge stal.

Voor foto's klik op de bron van VRT hieronder.

Gebruikte bronnen:

tamary

Berichten: 30578
Geregistreerd: 19-06-02
Woonplaats: Drenthe

Re: Pony Violetta belandt in zwembad

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-06-24 19:17

Aanvulling : volgens artikel VRT was pony in zwembad eigenaar "gesukkeld", dus erg ver op avontuur is pony niet gekomen.