KWPN: Alle 15 springhengsten ingeschreven

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Antwoord op onderwerpPlaats een reactie
 
 
Nieuwsredactie

Berichten: 15881
Geregistreerd: 20-04-16

KWPN: Alle 15 springhengsten ingeschreven

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 14-05-24 15:42

KWPN
Fokkerij

Afbeelding
Voorzitter Wout-Jan van der Schans - CSI Eindhoven 2024.
Foto: Ros Fotografie


De eindpresentatie van de springhengsten is goed verlopen en alle vijftien hengsten hebben het verrichtingsonderzoek met goed gevolg afgelegd. Voor het eerst zijn er geen cijfers gegeven.

De hengstenkeuringscommissie heeft van alle nieuw goedgekeurde hengsten een uitgebreid rapportage opgesteld, dat zo spoedig mogelijk zal worden gepubliceerd in de KWPN database.

Goede lichting
Alle gepresenteerde springhengsten hebben zich vandaag onder de trainingsruiters laten zien en zijn aansluitend gehuldigd in bijzijn van hun aanwezige fokkers en geregistreerde eigenaren. Voorzitter Wout-Jan van der Schans gaf uitgebreide toelichtingen, waardoor fokkers de nodige informatie hebben gekregen over de verrichtingen afgelopen weken. Twee zevenjarige, vier vierjarige en negen driejarige springhengsten hebben groen licht gekregen. Onder meer de premiehengsten R Caribou van de Dassenheide (v.Caribis Z) en Raikkonen VDL (v.Landino VDL) zijn nu KWPN-goedgekeurd.

Overzicht verrichtingsonderzoek

Wil je contact opnemen met de Nieuwsredactie, omdat je bijvoorbeeld een nieuwstip of een vraag hebt? Stuur ons dan een PB!
Spot je een foutje in een nieuwsbericht of heb je feedback voor de NR? Dat kun je in dit topic achterlaten.


cjb
Berichten: 699
Geregistreerd: 28-04-06

Link naar dit bericht Geplaatst: 14-05-24 18:35

En? worden we nu veel wijzer van deze rapporten?

Ik zie geen verschil in de beschrijving t.o.v vorige jaren.
Net als andere jaren is de meeste informatie te vinden, in dat wat men niet beschrijft.

Sita_xx

Berichten: 1648
Geregistreerd: 27-02-06

Link naar dit bericht Geplaatst: 14-05-24 23:37

cjb schreef:
En? worden we nu veel wijzer van deze rapporten?

Ik zie geen verschil in de beschrijving t.o.v vorige jaren.
Net als andere jaren is de meeste informatie te vinden, in dat wat men niet beschrijft.


Mee eens. Ik kan er zo ook helemaal niks mee. Er staat alleen voldoende, goed of zeer goed in de verhaaltjes. Maar waaruit dat dan precies blijkt en wat dan beter zou kunnen wordt niet vermeld.


Antwoord op onderwerpPlaats een reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Frits2008, GoogleAdsense en 9 bezoekers