Ruiter valt met paard in gat bij bouwplaats

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Antwoord op onderwerpPlaats een reactie
 
 
JPitty
Lid Nieuwsredactie

Berichten: 30789
Geregistreerd: 01-06-10
Woonplaats: Zwolle

Ruiter valt met paard in gat bij bouwplaats

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 03-05-24 14:49

Bokt Nieuwsredactie
Algemeen

Afbeelding
Afbeelding ter illustratie. Foto: Marlies Trap Fotografie


Een 75-jarige ruiter en zijn paard zijn afgelopen vrijdag rond 18:00 uur in een gat gevallen bij een bouwplaats. Dit gebeurde in de Duitse plaats Ansbach, nabij Neurenberg in de deelstaat Beieren. De ruiter en zijn paard reden volgens de politie op de Werner-von-Siemens-Straße over een “goed afgedekt gat”, maar vielen hier vervolgens in. Volgens het opgemaakte rapport waren de houten planken van vijf centimeter dikte niet bestand tegen het gewicht van paard en ruiter. Het hout brak en beiden vielen in het gat van zo’n 1,2 meter diep. De brandweer werd ingeschakeld en met hulp van een kraan kon het paard uit het gat gehaald worden. Het dier raakte gelukkig slechts lichtgewond, de ruiter kwam er zonder kleerscheuren vanaf.


Gebruikte bronnen:

Wegens vakantie afwezig van 23 juni t/m 5 juli.

Ik hunker naar vriendschap, wil graag geborgen zijn. Ik deel in jouw blijdschap en ook als er zorgen zijn. Maar vraag niet mijn leven, dat kan ik jou niet geven. Mijn leven is van mij! Van mij! Pia Douwes - Elisabeth - Mijn leven is van mij!
&if=1


Elisa2

Berichten: 44406
Geregistreerd: 31-08-04

Re: Ruiter valt met paard in gat bij bouwplaats

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-05-24 16:37

Oef..wat een geluk dat dit goed afgelopen is.

''De echte discipel van de rijkunst heeft niet de erkenning door andere mensen nodig maar veel meer het gevoel om met zijn paard een te zijn. Ontbreekt deze harmonie, dan ontstaat in het beste geval volmaakte techniek, maar er ontstaat nooit volmaakte (rij)kunst.''

-Kurt Albrecht-

windsor14
Berichten: 245
Geregistreerd: 22-08-20
Woonplaats: Duitsland

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-05-24 12:22

Wat moet de man met mijn paard op een bouwplaats ? Als er iets op de weg licht, os plaat, hout dan rij je er toch niet overheen.

Good dressage horses have no collor


Antwoord op onderwerpPlaats een reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: anjali, BlackClaw, Carolien_P_S, Esperanza, ievie, Nezumichan, Niniane, Nustice, Pallatin, Regendans, SemrushBot, stalxpaard, Texas02 en 32 bezoekers