Vrijheidsdressuur met Jesse Drent op CHIO Rotterdam

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Antwoord op onderwerpPlaats een reactie
 
 
Nieuwsredactie

Berichten: 16224
Geregistreerd: 20-04-16

Vrijheidsdressuur met Jesse Drent op CHIO Rotterdam

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 02-05-24 18:41

CHIO Rotterdam
Sport/Algemeen

Afbeelding
Jesse Drent en Antares. Foto: Marlies Trap Fotografie


Dit jaar is er ook in de tweede piste, de Dura Vermeer-piste, een afwisselend programma met openbare trainingen, CHIO colleges, clinics, shows en natuurlijk op zondag de jeugdochtend.

Op zaterdag 22 juni om 12.15 uur, tussen de 1.40m- en 1.50m-rubriek van het springen in de hoofdpiste door, geeft Jesse Drent een demonstratie vrijheidsdressuur.

Wie kent Jesse niet? Waarschijnlijk van YouTube, Instagram of TikTok, of misschien heb je hem al eens gezien op een paardenevenement. Misschien zelfs tijdens het CHIO, hij was in 2017 ook al een keer bij ons. Jesse rijdt al sinds hij jong was op diverse paarden, zijn eerste paard Andorra kreeg hij toen hij twaalf jaar oud was. Sindsdien is hij bezig met het ontwikkelen van trainingen op gebied van bitloos rijden en vrijheidsdressuur.

Tijdens de demonstratie laat Jesse verschillende oefeningen zien en legt hij meer uit over zijn methode en gedachtes. Hij komt met herkenbare voorbeelden. Jesse heeft als hoofddoel van de demonstratie om plezier met het paard te ervaren, mensen aan het denken te zetten, maar ook een leuke tijd bezorgen. Dus entertaining, leerzaam en inspirerend.. Én voor alle leeftijden!

Wil je contact opnemen met de Nieuwsredactie, omdat je bijvoorbeeld een nieuwstip of een vraag hebt? Stuur ons dan een PB!
Spot je een foutje in een nieuwsbericht of heb je feedback voor de NR? Dat kun je in dit topic achterlaten.


Antwoord op onderwerpPlaats een reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: abbij, ievie, Kcinarual, kimmetje26, Regendans, SemrushBot en 30 bezoekers