Bokt Community
Beste Bokkers,
Gisteren ben ik samen met xPabloBokt naar Weekend van het Paard (1 en 2 juli) geweest. Dit was op Park de Hoge Veluwe. Het was een regenachtige, maar super gezellige dag. We hebben genoten van de diversiteit aan demo's. Er was van alles te zien en ze waren stuk voor stuk leuk om naar te kijken! Ik neem jullie mee in onze dag.
Toen we aankwamen liepen we direct tegen de ponyritjes aan. Stal Mansour verzorgde ritjes voor de kinderen. Ook was er voor de kinderen wat te knutselen en konden ze geschminkt worden.
Klik voor foto
De eerste Demo van eventingruiter Hanneke Held hebben we helaas gemist. De eerste demo die we hebben gezien was die van Amable. Zij gaf een show in onder andere vrijheidsdressuur. Op muziek liet zij ons zien wat haar paard in huis heeft.
Klik voor foto

Daarna was het tijd voor actie, Horseboarding Holland gaf een demo. De modder zat de boarders tot aan de oren. Ook waren er een paar spectaculaire crashes. Iedereen kwam er zonder kleerscheuren vanaf maar het was erg tof om naar te kijken.


Klik voor nog een foto
Toen was het de beurt aan de filmpaardendemo. Gevolgd door de enige echte Silvarstar. Waarna er nog een meet en greet was voor de kinderen. Die was erg druk bezocht, er waren veel fans van Silverstar aanwezig!
Deze man vertelde van alles over hoe paarden getraind worden voor films en wat voor paarden ze hebben.

Dit meisje begon op haar 10e met filmpaarden trainen en is nu 13 jaar.
Klik voor foto
Ze lieten de paarden liggen op commando.

De enige echte Silverstar kwam nog even ten tonele!
Klik voor Silverstar
Het was toen de beurt aan Wouter Hazeleger met een vierspan Shires. Wouter zelf was helaas verhinderd maar zijn vaste groom nam het van hem over. Aan het einde mochten er nog kinderen met op de koets. Het was prachtig om naar zulk groots geweld voor de wagen te kijken.


Boogschieten te paard was het volgende onderdeel. Siem Budding gaf een hele interessante demo. Hoe hij omgaat met zijn paard is heel inspirerend. Hij hoefde maar 1 commando te geven en zijn paard doet meteen wat hij vraagt.

Klik voor nog een foto
Het vliegend tapijt volgde daarop, kinderen mochten een rondje rijden. Voortgetrokken door een prachtig groot trekpaard.

Fantasy Rider door Damad Horseshow was het volgende onderdeel. Het was enorm tof om te zien wat hij allemaal kon. Met speren, zwaarden, vuur en pijlen gaf hij een dynamische show. Steeds als je dacht dat het niet gekker kon overtrof hij zichzelf!


Klik voor pijl en boog

Klik voor trickriding
De afsluiter van de dag was een Slipjachtdemonstratie door de Veluwe Hunt. Met een grote meute honden gaven de ruiters een zo compleet mogelijk beeld van hoe een slipjacht in zijn werk gaat.


Al met al dus een hele gezellige, leerzame en dus geslaagde zaterdag!

)! Het paarse team waren mijn dochters, ik ga ze link delen met de andere teams
