Huldiging Rij- en menvereniging Juliana Raamsdonk

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Nieuwsredactie

Berichten: 17309
Geregistreerd: 20-04-16

Huldiging Rij- en menvereniging Juliana Raamsdonk

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 18-06-23 07:56

KNHS
Sport

Afbeelding
Afbeelding ter illustratie. Foto: Marlies Trap Fotografie


De KNHS is niet de enige vereniging die dit jaar 100 jaar bestaat. Onder andere Rij- en menvereniging Juliana Raamsdonk viert dit jaar ook haar 100 jarig jubileum. Op zondag 4 juni werd dit gevierd en algemeen directeur van de KNHS, Patrice Assendelft, was erbij om de vereniging een oorkonde uit te reiken!

Rij- en menvereniging Juliana Raamsdonk is een club voor jong en oud. Ze bieden activiteiten voor verschillende disciplines, ponyruiters, paardenruiters, menners en hun grooms. RV Juliana vindt het belangrijk dat de paardensport op een laagdrempelige en toegankelijke manier beoefend kan worden.

Het 100 jarig bestaan van de vereniging werd gevierd met een leuk en gezellig dagprogramma. Zo was er een dressuurwedstrijd, een officiële opening met parade, verschillende demo’s en waren er leuke activiteiten voor kinderen. Algemeen directeur Patrice Assendelft heeft op deze mooie dag een oorkonde uitgereikt aan de vereniging, want een 100 jarig jubileum kunnen we niet zomaar voorbij laten gaan. Daarnaast kreeg de voorzitter ook een mooie onderscheiding voor 33 jaar voorzitterschap van de vereniging.

Patrice: “Het was een goed georganiseerde, vrolijke bijeenkomst. Heel veel vrijwilligers waren een jaar bezig geweest om deze fantastische bijeenkomst te organiseren. Al met al was het een erg mooie dag!”

Wij feliciteren de vereniging met het 100 jarig jubileum!

jansje73

Berichten: 2668
Geregistreerd: 04-05-12

Re: Huldiging Rij- en menvereniging Juliana Raamsdonk

Link naar dit bericht Geplaatst: 19-06-23 06:57

Het was echt een leuke en mooie dag, met mooi weer en veel bezoekers gekomen. Juliana Raamsdonk was vroeger mijn oude ponyclub geweest. De dag was heel goed georganiseerd, er was zelf een parade gereden dat was echt heel mooi om te zien en de herinneringen op halen van ponyclub tijd toen ik daar nog bij reed.