Indoorkampioenschappen 2022: kampioenschapsreglement staat online

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Nieuwsredactie

Berichten: 16131
Geregistreerd: 20-04-16

Indoorkampioenschappen 2022: kampioenschapsreglement staat online

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 07-10-22 18:33

KNHS
Sport

Afbeelding
Afbeelding ter illustratie. Foto: Marlies Trap Fotografie


Jaarlijks worden de voorwaarden voor deelname aan de Regio- en/ of KNHS- kampioenschappen vastgesteld. De voorwaarden zijn aanvullingen/ afwijkingen op de reglementaire wedstrijdbepalingen. Het kampioenschapsreglement voor de KNHS indoorkampioenschappen t/m ZZ-Licht dressuur en 1.40 springen, geldig van 1 oktober 2022 en tot 1 april 2023 is vastgesteld en staat nu online.

Voor zowel springen als dressuur is het kampioenschapsreglement voor de KNHS indoorkampioenschappen in lijn gebracht met het kampioenschapsreglement van de Hippiade. Daarnaast zijn nog een aantal wijzigingen doorgevoerd.

Hieronder een overzicht van de wijzigingen:

Springen
Door de vernieuwingen die in de springsport vanaf 1 april 2022 zijn ingaan zijn de klassen aanduidingen in naamgeving aangepast naar de hoogtes. Daarnaast zijn de kampioenschapsrubrieken voor het springen uitgebreid. Hieronder een overzicht van de rubrieken die tijdens de Indoorkampioenschappen springen 2023 zullen worden uitgeschreven:

Afbeelding

Tevens wordt er voor het springen een aanpassing gedaan in de afvaardiging.

  • Het aantal af te vaardigen combinaties voor de klasse 1.35 springen zal worden vastgesteld met behulp van een verdeelsleutel.
  • Voor de klasse 1.40 springen geldt een open inschrijving met een maximum aantal starts van 52. Inschrijving geschiedt op volgorde van binnenkomst.
  • Voor de klasse 1.30 springen pony’s geldt een open inschrijving met een maximum aantal starts van 12. Inschrijving geschiedt op volgorde van binnenkomst.

Dressuur
Wanneer je lopende het seizoen Lichte Tour niveau of hoger start mag je tijdens de Regio- en/of KNHS-kampioenschappen niet lager starten dan M2.

Klik hier voor de kampioenschapsreglementen van de KNHS Indoor Kampioenschappen 2023.