Op de N33 bij het verkeersplein in Gieten heeft een loslopend paard de ochtendspits verstoord. Automobilisten moesten op de rem om het paard niet te raken. Daardoor ontstond een kop-staartbotsing. Er raakte niemand gewond bij het ongeluk, ook het paard bleef ongedeerd. Het dier kon worden gevangen door voorbijgangers. Van wie de viervoeter is, is nog onbekend.
Door het tumult ontstond een file op de N33, verkeer vanuit Veendam in de richting van Gieten moest rekening houden met vertraging.
Disclaimer: Wij hebben geen foto die aansluit bij dit artikel, of waar wij toestemming voor hebben om te gebruiken. Daarom hebben wij er een foto ter illustratie bij gezet. Heb jij een passende foto met toestemming voor commercieel gebruik? Stuur dan even een PB naar één van de Nieuwsredactieleden of het Nieuwsredactie-account.
Wat een mazzel dat het zo zonder kleerscheuren afgelopen is! Woon langs de N34, het kleine broertje van de N33, en mijn angst is toch ook wel een beetje dat er een keer eentje ontsnapt en de 100km weg oploopt. Ook een dikke pluim voor de mensen die het paard klemgereden hebben en hebben kunnen vangen.