KWPN-hengst Floris TN schittert in GP Maubeuge

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Antwoord op onderwerpPlaats een reactie
 
 
Nieuwsredactie

Berichten: 15915
Geregistreerd: 20-04-16

KWPN-hengst Floris TN schittert in GP Maubeuge

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 02-05-22 17:52

KWPN
Sport

Afbeelding
Afbeelding ter illustratie. Foto: Marlies Trap Fotografie.


De KWPN-hengst Floris TN (v. Quality Time) schitterde afgelopen weekend tijdens het CSI3*-concours in het Franse Maubeuge. Gisteren werd hij tweede in de Grote Prijs (1,55 meter) onder zijn Belgische ruiter Dominique Hendrickx. Vrijdag pakte de combinatie ook al een tweede prijs mee in een 1,50-rubriek.

De KWPN-hengst Floris TN (uit Arisinaa elite pref prest IBOP-spr PROK D-OC van Vancouver, fokker H. Breuking uit Vorden) bleef gisteren foutloos in de Grote Prijs en hield ook in de barrage de lei schoon. Hij zette een tijd neer van 52,49 seconden. Dit was goed voor een tweede plaats.

Hulahulpe JR
De Engelsman Joe Whitaker was een fractie sneller in 50,56 seconden, maar zag in de barrage een balk vallen. Hij zadelde de tienjarige KWPN’er Hulahupe JR (Bubalu VDL uit Verixt elite IBOP-spr PROK van Indoctro, fokker J. Reitsma, Driezum). De combinatie werd vierde.
Als zesde eindigde de Britse Laura Renwick met Dublin V (v. Vigaro). Johan Venderbosch van De Radstake uit Varsseveld fokte hem uit Sarina ster voorlopig keur pref prest van Calvados. Renwick kreeg acht strafpunten in de barrage.

Uitslag

Wil je contact opnemen met de Nieuwsredactie, omdat je bijvoorbeeld een nieuwstip of een vraag hebt? Stuur ons dan een PB!
Spot je een foutje in een nieuwsbericht of heb je feedback voor de NR? Dat kun je in dit topic achterlaten.


Antwoord op onderwerpPlaats een reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Arjette15 en 5 bezoekers