KWPN.nl
Fokkerij
Nog niet alle WFFS-onderzoeken van de hengsten goedgekeurd in het najaarsonderzoek van 2021 waren afgerond, aangezien deze nog in onderzoek waren. Inmiddels zijn ook van de laatste drie hengsten de resultaten bekend.
Deze drie hengsten zijn geen drager van het WFFS-gen. Alle uitslagen van de WFFS-onderzoeken van de goedgekeurde hengsten zijn te vinden in de KWPN Hengstendatabase.
Disclaimer: Wij hebben geen foto die aansluit bij dit artikel, daarom hebben wij er een foto ter illustratie bij gezet. Heb jij een passende foto? Stuur dan even een PB naar één van de Nieuwsredactieleden of het Nieuwsredactie-account.
Wil je contact opnemen met de Nieuwsredactie, omdat je bijvoorbeeld een nieuwstip of een vraag hebt? Stuur ons dan een
PB!
Spot je een foutje in een nieuwsbericht of heb je feedback voor de NR? Dat kun je
in dit topic achterlaten.