KNHS
Sport
Sanne Thijssen met Con Quidam RB. Foto: Aniek1985
Sanne Thijssen heeft met haar tophengst Con Quidam RB de viersterren Grote Prijs van Vejer de la Frontera gewonnen. In de barrage was de amazone uit Sevenum bijna vijf seconden sneller dan de nummer 2. In de eerste week van de Sunshine tour in Zuid-Spanje was Thijssen met afstand de beste in de Grote Prijs met hindernissen op een hoogte van 1.55m.
Sanne Thijssen mocht als zevende en laatste van de barragekandidaten de ring voor de finale van de eerste week van de Sunshine tour in Vejer de la Frontera. De Amerikaan Michael Hughes rekende zich al winnaar, als wist hij natuurlijk dat Sanne met haar razendsnelle hengst Con Quidam RB een geduchte tegenstander is. Zonder voluit te gaan snoepte Thijssen bijna vijf seconden af van de tijd van Hughes en voegde daarmee de overwinning en 23.800 euro toe aan haar palmares. Thijssen (23) en haar zestienjarige hengst Con Quidam RB verkeren dus weer in uitstekende vorm en dat belooft wat voor de komende weken van de toer in Vejer de la Frontera.
Michael Greeve was op plaats 9 de tweede geklasseerde Nederlander in de Grote Prijs. Met Guan GJB noteerde hij een springfout in de eerste omloop.
Klik hier voor de volledige uitslag.