Op de Hapseweg (N264) tussen de A73 en Oeffelt, zijn woensdagochtend vroeg drie pony's aangereden en overleden.
De pony's waren volgens een politiewoordvoerder woensdagochtend rond vijf uur losgebroken. Daarop werd de politie gewaarschuwd. Uit lijden verlossen Toen de agenten aankwamen en erop gewezen werden waar de pony's liepen, ging het mis. De dieren werden door twee auto's geraakt.
"Twee pony's kwamen direct om het leven", laat de politiewoordvoerder weten. De derde moest uit zijn lijden worden verlost. De agenten hebben geprobeerd hiervoor een dierenarts in te schakelen, maar dit ging op dit vroege tijdstip lastig. Na overleg is besloten dat de agenten zelf het dier uit zijn lijden moesten verlossen.
Afsluiting De N264 bij Oeffelt werd na de aanrijding afgesloten.
@ Redactie, ik zou nog wel even melden dat de beelden als schokkend kunnen worden ervaren.
koenlover
Berichten: 2458
Geregistreerd: 24-12-04
Woonplaats: N-O Brabant
Geplaatst: 13-10-21 13:57
Heftige beelden inderdaad! Ik rijd hier vaak en in het donker heb je niet altijd goed overzicht op deze weg (en er wordt ook regelmatig te hard gereden, dat helpt niet mee), zeker met donkere ponys kan ik me goed voorstellen dat ze te laat zijn gezien. Heel veel sterkte voor de bestuurder en de eigenaar van de pony's.