Zweedse Helix in hoofdrol als Middeleeuws ridderpaard

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Nieuwsredactie

Berichten: 17327
Geregistreerd: 20-04-16

Zweedse Helix in hoofdrol als Middeleeuws ridderpaard

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 21-08-21 14:31

Phryso.com
Algemeen

Afbeelding
Fries Paard, dit is niet Helix. Foto: Aniek1985


Het populaire en zeer toeristische eiland Gotland in Zweden verandert eens per jaar tijdens de zomer een week lang in een Middeleeuws festijn met sport, theater, markt en spel. Voorheen kwamen hier meer dan 40.000 bezoekers op af maar vanwege de COVID-19 uitbraak hielden de Zweden het vorig jaar bij een onlineversie.

Veelzijdige Sterruin Helix
Dit jaar durfde de organisatie het echter weer aan om er een live-evenement van te maken. Een van de voorstellingen was een steekspel toernooi door riddergezelschap “Torneamentum” waarin een glansrol was weggelegd voor de Sterruin Helix (Tietse 428 x Adel 357).

Het volledige bericht lees je op Phryso.com

Hoppit

Berichten: 1865
Geregistreerd: 23-03-10
Woonplaats: Leersum <3

Re: Zweedse Helix in hoofdrol als Middeleeuws ridderpaard

Link naar dit bericht Geplaatst: 22-08-21 08:02

Visby is erg leuk om te bezoeken :) wij zijn dan te gast in het Landsknechtkamp. Leuke relaxte sfeer, soort megaCastlefest voor de fantasy/pseudohistorische serieliefhebber met een authentiek kamp, het knechtenkamp in het midden en de 'middeleeuws geïnspireerde' winkels er rond. En een hele gave Landsknechtmars door de stad, waar mijn grote vriend vrij veel moeite had om in het ritme te blijven :') Ze maken kleine stappen XD

Helaas vorige trip moeten aflasten :/

We hebben daar in de buurt ook een hele leuke soort ponyboerderij gevonden voor buitenritten, absoluut de moeite om op leuke paarden door de prachtige Zweedse bossen te scheuren <3