Wil je iemand een hart onder de riem steken? Of wil je iemand in het zonnetje zetten vanwege een bijzondere actie of daad? Stuur dan een pb naar prugelpiet of Banjer.
Het eerste bloemetje van deze keer is voor Captain. Na 15 jaar samen zijn is haar lieve Menno overleden. Captain: heel veel sterkte met dit grote verlies.
Het tweede bloemetje is voor gerlindie. Zij stuurde blogger Ayasha zomaar een kaartje, vol met lieve woorden, omdat ze de blogs van Ayasha graag leest. Ayasha wil haar hier heel graag voor bedanken. Gerlindie: deze bos is voor jou.
Het derde bloemetje is voor MissSicarius. Zij heeft een paard gekocht en al na een half uur werd ze gebeld dat haar paard niet goed liep na rennen in het weiland. Inmiddels mogen MissSicarius en Hailey weer opbouwen met stappen en afbouwen met metacam. MissSicarius: met deze bos willen we jullie een hart onder de riem steken.
Het vijfde en laatste bloemetje is voor Knolselder. Na een periode van 24 jaar samen zijn, heeft ze haar eerste pony Blacky moeten laten inslapen. Knolselder: Heel veel sterkte met dit grote verlies.