Ann Thompson en Darragh Kenny hun wegen scheiden

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Antwoord op onderwerpPlaats een reactie
 
 
Nieuwsredactie

Berichten: 16224
Geregistreerd: 20-04-16

Ann Thompson en Darragh Kenny hun wegen scheiden

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 20-09-20 16:40

Equnews.nl
Sport

Afbeelding
Darragh Kenny op Romeo 88 bij de LCGT in New York 2019.
Foto: Wikimedia Commons


De Ierse ruiter Darragh Kenny en de eigenares van zijn paarden, Ann Thompson, hebben hun samenwerking stopgezet. De voorbije drie jaar, heeft Kenny verschillende paarden van Thompson aan de start gebracht waaronder ook zijn toppaard Balou du Reventon. Ook Classic Dream, Important de Muze en Romeo 88 zijn in eigendom van Thompson.

Kenny reed Balou du Reventon tijdens de Europese kampioenschappen van Rotterdam en maakte deel uit van het Ierse team dat in FEI Nations Cup finale van Barcelona won.

Thompson wil zich op andere dingen focussen, waaronder het redden van paarden in nood.
Laatst bijgewerkt door Aurora3 op 21-09-20 13:17, in het totaal 1 keer bewerkt

Wil je contact opnemen met de Nieuwsredactie, omdat je bijvoorbeeld een nieuwstip of een vraag hebt? Stuur ons dan een PB!
Spot je een foutje in een nieuwsbericht of heb je feedback voor de NR? Dat kun je in dit topic achterlaten.


Ketaki

Berichten: 12029
Geregistreerd: 15-02-05
Woonplaats: dreamland

Re: Ann Thompson en Darragh Kenny hun wegen scheiden

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-09-20 08:34

Zonde dat ze uit elkaar gaan, ben benieuwd wie de paarden nu gaat rijden

Antwoord op onderwerpPlaats een reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: _Natasja_, abbij, amy495, BenaLaars, Britt_xxx, Essie95, Fly_high, Jet, LvA1993, MaanNaam, onpaard, rocky_1995, xMoniique en 25 bezoekers