Sport

Edward Gal en Zonik, regerend Nederlands Kampioen,
hier tijdens het NK in 2017. Foto: Aniek1985
Dit jaar wordt het NK Dressuur van 17 tot en met 20 september verreden in Ermelo. In verband met de huidige Covid-19 maatregelen, kunnen er maar een beperkt aantal toeschouwers aanwezig zijn bij het evenement. De zondag is al uitverkocht en voor zaterdag zijn er nog enkele plaatsen beschikbaar. V2 Facility, KNHS en Live-Sport.tv hebben daarom de handen ineen geslagen om ervoor te zorgen dat paardensportliefhebbers toch kunnen genieten van het NK Dressuur.
Het volledige vierdaagse programma wordt via Live-Sport.tv uitgezonden. Liefhebbers kunnen al vanaf €5,50 een online ticket kopen om het NK Dressuur te bekijken. Tevens is er een mogelijkheid om een online Passe-Partout te bestellen, waarmee je maar liefst 50% korting krijgt en vier dagen toegang hebt tot het NK Online.
Het belooft een spannende strijd te worden met een mooi deelnemersveld waaronder Edward Gal, Hans-Peter Minderhoud, Emmelie Scholtens en nog vele anderen.
Over Live-Sport.tv
Het Nederlands Kampioenschap Dressuur is de eerste wedstrijd op het nieuwe platform Live-Sport.tv. Live-Sport.tv is een nieuw concept van diverse ondernemers. Door deze unieke samenwerking neemt Live-Sport.tv zowel de live productie, content als (digitale) marketing over van de bond en/of de sportclub.
Live-Sport.tv wil aan de ene kant organisaties, bonden en sportclubs de kans geven om samen verdienmodellen te creëren via live wedstrijden. Daarnaast wil Live-sport.tv het voor de sportliefhebber gemakkelijk maken om diverse sporten vanuit één platform te bekijken. Zo worden ook alle events van Enfusion (kickboksen) live uitgezonden via Live-Sport.tv.
Website: https://www.Live-Sport.tv