Eventing
Foto's en tekst door Cynn
Afgelopen weekend was het voor veel eventingruiters het eerste weekend van 2020 sinds Corona dat er eindelijk weer gecrosst mocht worden! Veel eventingwedstrijden zijn afgelast door alle maatregelen, maar ook veel oefencrossdagen konden geen doorgang vinden.
Hippisch Centrum de Schalm in Renswoude zette alles op alles om het weekend van 30 mei t/m 1 juni Corona-proof te maken. En met succes. Renswoude was open voor de ruiters!
Op zaterdag en zondag was ik met mijn vriend aanwezig om grotendeels van beide dagen vast te mogen leggen. De zon scheen volop deze dagen en ondanks dat er geen publiek bij aanwezig mocht zijn, de regels strak gehouden werden en het best stil was het op het terrein... straalde het plezier er van de ruiters deze dag toch weer af.
Bokt mag na de stilte rondom de paardensport ook meegenieten van dit feestje. Hierbij een fotoimpressie van de zaterdag en de zondag:















Op naar nog meer fantastische paardensport de rest van dit jaar!