Moderators: Essie73, ynskek, Ladybird, Polly, Muiz, Telpeva, NadjaNadja
petraaken schreef:Wat ik mij dan af vraag krijgen de mensen die voor bepaalde dagen een kaartje hebben gekocht en niet binnen mogen omdat ze bijvoorbeeld pas op plaats 1002 komen dan hun geld terug? Dat zou ik nl wel terug vragen. Hebben ze daar eigenlijk wel bij stil gestaan?
SusanH schreef:Een ding snap ik niet. Dit hadden ze toch op hun klompen aan kunnen voelen komen. Ze hadden al veel eerder na kunnen denken over een "wat als?". Dit is voor de buitenwereld niet uit te leggen in een tijd dat de paardensport al zo onder vuur ligt. Ik zag op facebook al reacties voorbij komen waarvan ik denk, hier scoren ze echt geen punten mee.
Nieuwsredactie schreef:knhs
Dressuur, Springen
"En voor die mensen doen we het", zegt Anky. "Maar nu kan het niet. Daarom maar deze oplossing. We hebben nu in de Brabanthallen 60.000 vierkante meter voor duizend mensen. Dat kan wel. Maar ideaal? Nee, dat lijkt me niet."
Ibbel schreef:Ik had er begrip voor gehad als IB had gezegd: we rijden helemaal niet, of we rijden zonder publiek.
Maar dit? 1000 bezoekers toelaten, want "dan mag het wel"? Gewoon stom.
Cayenne schreef:Ibbel schreef:Ik had er begrip voor gehad als IB had gezegd: we rijden helemaal niet, of we rijden zonder publiek.
Maar dit? 1000 bezoekers toelaten, want "dan mag het wel"? Gewoon stom.
Ja, dan vallen ze volgens de regelgeving nog net onder een klein evenement
Ik vind dit vooral vallen onder de noemer: denken aan de portemonnee ipv denken aan het welzijn van de medemens.
petraaken schreef:Hier in België adviseren ze ook om indoor evenementen van meer dan 1000 bezoekers niet te laten door gaan. Alsof het virus zich buiten niet kan verspreiden.
Rizette schreef:Naar mijn idee is het al lang uit de hand gelopen en zijn er veel meer mensen besmet dan we denken. Dus weet niet of het zoveel uitmaakt, de mensen die het geen probleem vinden gaan er heen, is eigen risico en de mensen die het niet wijs vinden blijven thuis en doen hun best om niet besmet te worden en kunnen hun geld terug krijgen. Nergens garanties en niemand die nog ervaring heeft. Eigenlijk alles eigen keus alleen de mensen die ook nog wel zouden willen gaan en nu niet mogen hebben pech gehad maar die hadden ook niet kunnen gaan als het niet doorgegaan was. Die mensen die er toch heengaan vinden het blijkbaar niet zo'n probleem en waren misschien anders iets anders gaan doen waar ook veel besmettingsgevaar aan zou zitten. Alles stil leggen gebeurt toch pas als het te laat is zie Italie. Daar gingen ook vorige week nog Nederlanders heen om te skieën. De grote bedrijven/verdieners willen door met produceren en niet stil liggen dat kost te veel, die zijn de baas in ons land en daar hobbelt onze regering achteraan, momenteel dan zonder handen schudden.