Bokt community
Wil je iemand een hart onder de riem steken? Of wil je iemand in het zonnetje zetten vanwege een bijzondere actie of daad? Stuur dan een pb aan Amanda of prugelpiet
We mogen weer een aantal bloemetjes uitdelen. Zoveel dat ze niet in de topictitel passen.
Het eerste bloemetje is voor Cayenne. Voor wie Cayenne niet kent, zij heeft een grote volière met valkparkieten. Ze kweekt deze prachtige vogels al jaren. Helaas heeft zij in korte tijd twee van haar vogels verloren. Cayenne, sterkte met dit verlies.
Het tweede bloemetje is voor mirjamalvaro. Zij ontving al eerder een bloemetje voor haar merrie Kyara die na een operatie met een stoma door het leven ging. Helaas heeft zij het uiteindelijk niet overleefd. Kort na haar overlijden raakte haar andere merrie, de moeder van Kyara, gewond. Inmiddels genezen de wonden goed en herstelt ze goed. Mirjam, nogmaals een bloemetje!
Het derde bloemetje is voor 060606. Zij plaatste een foto van een jaarling, die na een trap gewond was geraakt. Helaas bleek het been gebroken en is het jonge dier ingeslapen. Sterkte 060606.
Het vierde bloemetje is voor c_alsemgeest. Zij moest helaas haar knappe Sphynx kat Gustav in laten slapen. Sterkte met dit verlies.
Dan hebben we ook nog een aantal positieve bloemetjes.
De buren van TinkerTreas besloten te verhuizen en hun kat achter te laten. Al voor het zoekwerk dat TinkerTreas deed, had Tijgertje al besloten wie zijn nieuwe personeel was

Haar dochter had dat wat sneller in de gaten en nu mag Tijgertje hun huiskat zijn. TinkerTreas, een goede daad en gefeliciteerd met jullie nieuwe manager!
Het laatste bloemetje is voor Cambiar. Zij besloot het paard dat zoek is in België te gaan zoeken. Een goede daad, die een bloemetje verdient!