Nieuwe troef voor Beezie Madden

Moderators: xingridx, Firelight, Muiz, Essie73, NadjaNadja

Antwoord op onderwerpPlaats een reactie
 
 
Nieuwsredactie

Berichten: 11881
Geregistreerd: 20-04-16

Nieuwe troef voor Beezie Madden

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 12-07-18 12:11

Bokt.nl / Equnews
Springen

Afbeelding
Beezie Madden met Simon. Foto: Arnd Bronkhorst /FEI


De Amerikaanse springamazone Beezie Madden heeft een nieuw talent in haar stallen. De 10-jarige Chic Hin d’Hyrencourt (Tarzan de la Pomme x Elanville) staat voortaan op stal bij de Amerikaanse amazone.

“Beezie zal Chic Hin uitbrengen voor zijn nieuwe eigenaar, Mrs. Abigail Wexner,” vertelt de echtgenoot van Beezie Madden.

Wexner werkt reeds jaren samen met Madden. De eigenaresse bezit eveneens de 2018 FEI Wereldbeker winnaar Breitling LS, Darry Lou en Con Taggio.

Er zaten reeds verschillende ruiters in het zadel van Chic Hin d’Hyrencourt. Samen met Antonio Alfonso sprong de ruin recent nog naar de overwinning in de CSI4* Grand Prix van Geesteren.

Contact met de Nieuwsredactie? Of een tip insturen? Stuur ons een PB! Taal/spellingsfout gevonden? Meld het hier. Feedback voor de NR? Die kun je hier kwijt.


Antwoord op onderwerpPlaats een reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: _Mars, djodjodjo, GoogleAdsense, Hemellichaam, janderegelaa, pyrrhus en 10 bezoekers