Transfer
Ingezonden door bokker Ketaki

Jay Destino. Foto door aniek1985
Hengstenstation van Uytert meldt op hun website dat de onlangs bij het KWPN goedgekeurde hengst Jay Destino (v. Danciano) is verkocht. Van Uytert had de 3-jarige hengst samen met Paul Schockemöhle en de Familie van Vliet in eigendom. De hengst is verkocht aan mevrouw Sonnenberg in Zwitserland. Joep en Imke Schellekens hebben bemiddeld bij de verkoop.
Jay Destino liep dit voorjaar een goed Verrichtingsonderzoek met een totaal van 82 punten en een 9.0 voor zijn galop. Zijn souplesse, rijdbaarheid & instelling werden beloond met een 8.5.
Mevr. Sonnenberg en Imke hebben Jay Destino samen uitgeprobeerd en waren beiden zeer gecharmeerd van hem. Jay Destino is vanaf het aanrijden getraind en opgeleid door Renate van Vliet die ook mede eigenaar was. Voor haar was de beslissing dan ook erg moeilijk
Mevrouw Sonnenberg en Joop van Uytert zijn geen onbekenden van elkaar. Eerder werd de KWPN goedgekeurde hengst Googel (v. Bordeaux) via de Excellent Dressage Sales ook aan haar verkocht. Begin 2018 vertrekt de hengst naar Zwitserland, waar hij in een prachtige omgeving verder wordt getraind.