Mennen

Marijke Hammink is ook dit weekend deelneemster op de menavond van Indoor Wierden
Het internationale menseizoen begint voor menig topmenner op Indoor Wierden. Zaterdagavond om 17.30 uur rijdt op Manege de Vossenbos de eerste menner de piste in voor de wedstrijden vierspan pony’s, tweespan paarden en vierspan paarden. Het deelnemersveld is van ongekend niveau.
Met het oog op de eerste wereldbekerwedstrijd in Stuttgart slijpen de topmenners hun messen in Wierden. “Als je thuis blijft, kom je er nooit achter hoe de concurrentie er voor staat”, vertelt organisator Herman ter Harmsel die zelf ook meedoet.
Nieuw is de competitie die samen met Koos de Ronde is opgezet. Wie overall het beste presteert op De Ronde’s wedstrijd en in Wierden mag op een extra geldsom rekenen. Na de wedstrijd voor vierspan pony’s en tweespan paarden is het om 20.30 uur tijd voor het koningsnummer: de vierspan paarden met menners als IJsbrand Chardon, Chester Webber, Georg von Stein en Jozsef Dobrovits.
De toegang bedraagt vijf euro per persoon. Bekijk de deelnemerslijsten hieronder. Meer info: http://www.indoorwierden.com.
Tijdsschema:
17.30 uur-18.30 uur 4 span pony’s
* Erik Mulder
* Jaap van der Wal
* Johan van Veluw
* Wout van Veluw
* Kenny Kannora
* Marijke Hammink
* Michael Bugner
* Gerco van Tuyl
19.00 uur-20.15 uur 2 span paard
* Raymond Letteboer
* Patrick Harink
* Geert Dijkhof
* Henk Garrits
* Jorg Zwiers
* Rens Egberink
* Antonie ter Harmsel
* Tom Engberts
20.30 uur-22.00 uur 4 span paard
1e groep
* Dennis Peters
* Edwin v/d Graaf
* Bram Chardon
* Benjamin Alliaud Fr
* Peter de Ronde
* Herman ter Harmsel
2e groep
* Chester Webber USA
* Glenn Geerts B
* Georg von Stein D
* Jozsef Dobrovits HUN
* Ysbrand Chardon
* Koos de Ronde