Dressuur
Tommie Visser en Top's Zoë Foto: aniek1985
Het voormalige Grand Prix-paard van Theo Hanzon, Top’s Zoë, wordt voortaan gereden door Tommie Visser. De Negro-dochter werd vorig jaar kort na het indoorkampioenschap door fokster-eigenaresse Evelien Trouwborst bij Hanzon opgehaald en inmiddels heeft Visser de dertienjarige merrie onder het zadel, meldt Horses.
Zoë en Visser waren het afgelopen weekend voor het eerst samen in actie te zien. Zoë was een van de paarden in het showblok met Negro-nakomelingen tijdens het afscheid van Valegro op de KWPN Stallion Show zaterdagavond.

nooit gezien
Ze kunnen ook opzij "wondjes" veroorzaken op de kroonrand zeg maar. En daar zit dan gewoon een springschoen als je ze achter ook aan doet waardoor die ook beschermd is.