Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
. HEt is wel bizar, want ik ben echt een natuurfilm liefhebber en leeuwen zie je echt niet zo maar. De filmcrew is daar vaak hele lange tijd mee bezig voordt ze jagende leeuwen of überhaupt leeuwen in beeld hebben.
Kuggur schreef:Och, er zijn een boel paarden en mensen op deze wereld, daarentegen steeds minder leeuwen.
Niets op tegen ze een beetje bij te voeren.
xxCYNNxx schreef:Gezien dat diegene valt terwijl hij tussen 2 anderen inrijd, lijkt het me sterk dat ze hem pas misten toen ze buiten gevaar waren. Lekkere gidsen dus, mooi keihard er vandoor gaan.
Lijkt me dat je op zulke safari's als gids iets bij je hebt waarmee je bepaalde dieren op afstand kunt houden.
Diegene die viel heeft geluk dat die leeuwen blijkbaar helemaal niet aan het jagen waren; een leeuw op jacht haalt namelijk zn neus niet op voor een mens, die had die persoon gewoon gegrepen; makkelijke prooi immers en vlees is vlees op zo'n moment.
Meer geluk dan wijsheid; dit filmpje
..