Bokt.nl/ equnews.nl
Na de bekendmaking dat Marcela Krinke Susmelj voor Zwitserland naar de Olympische Spelen mag gaan, maakt ook Ierland bekend wie zij naar Rio zullen sturen. Judy Reynolds zal samen met de veertienjarige ruin Vancouver K (v. Jazz) haar land mogen verdedigen.
De 35-jarige amazone zorgde er in maart al voor dat Ierland een startplaats kreeg voor de Olympische spelen en mag nu zelf ook naar Brazilië afreizen. Begin deze maand won de Ierse nog de viersterren Grand Prix in Achleiten met Vancouver K. Samen behaalden zij daar een totale score van 75.420% en daarmee braken zij het Ierse record in de Grand Prix. In maart behaalde Reynolds ook al een zeer mooie score met de KWPN’er in Doha. Zij werden toen tweede achter Patrik Kittel in de Grand Prix Freestyle met een totale score van 79.700%.
Voor ze vertrekken naar Rio zullen we de combinatie nog aan de start zien verschijnen tijden het CHIO in Rotterdam volgende week, daarna starten zij op het CDI in Fritzens en als laatste staat ook nog de CHIO in Aachen op de kalender.
“We werken hard en ik heb mijn persoonlijke doel voor Rio; in de finale (Grand Prix Freestyle) eindigen zou fantastisch zijn.” aldus de Ierse amazone.